Zkušenosti s námi


Chtěla bych Vám moc poděkovat za hodnocení našeho Vítka a hlavně za Váš přístup, díky kterému má Vítek angličtinu moc rád a pomáháte mu, aby i školu, jako takou zvládal lépe. Vítkovi se Vaše angličtina líbí i proto, že je hravá a interaktivní. Využíváte moderních technologií a médií.
Sama vím, jak je to s ním někdy těžké a i spolu bojujeme. Já to myslím dobře, ale to on ještě nemůže pochopit a tak samozřejmě vzdoruje :)
Jsem ráda, že má k vám respekt a spolupracuje.

Renata

Mockrát děkujeme! Jste úžasná! Maty Vám teď datluje email ke kontrole úkolu :)

Petra & spol.

Chtěla jsem Vám moc poděkovat - hodina byla super, vůbec nechápu, jak se Vám podařilo ukočírovat tolik dětí na Skypu. Madlenka byla nadšená a moc se těší na čtvrtek.

Petra

Velmi oceňuji přátelský přístup Simony. Anička ji má moc ráda a na každou hodinu s ní se velmi těší. I tu nejtěžší látku dokáže vysvětlit hravou formou. Díky tomu se doma nemusíme obávat povinné angličtiny ve škole a tento předmět není tak strašákem, ale příjemnou zábavou.

Karina

Rádi bychom poděkovali za oba naše kluky, vaše kurzy jsou výborně vedené, kluci udělali velký pokrok. No a ještě musím zmínit perfektní zvládnutí online výuky, což, jak se ukázalo rozhodně nebyla samozřejmost, a vůbec výborně zvládnutou celkovou organizaci.

Michal & Jana

Ahoj Simono, píšeme Ti dopis z prázdnin, protože jsme v cizině na dovolené a vzpomněli jsme si na Tebe. Za ty roky u Tebe jsme se toho z angličtiny hodně naučily. Nejen, že píšeme pracovní listy a sem tam nějaké testíky, ale také hrajeme hry, které nám pomohly si zapamatovat těžké i lehké látky, jako jsou třeba nepravidelná slovesa😉. Ze všeho nejvíce jsme se pokaždé těšily na vánoční koncert, kde každý ročník zazpívá nacvičenou píseň.

Aranka+Janika

Moc Vám děkujeme za prima skypovou hodinu ;), Třída se Vám trošku rozrostla o Teinky sestřičku Maju (4 roky), kterou to také moc bavilo.

Martina & Tea & Maja